| Autor |
Wiadomość |
Miko
Manfred

Dołączył: 06 Sty 2010 Posty: 9072 Skąd: Trzcianka |
|
|
| Wto Cze 29, 2010 16:57 |
|
 |
Reklama
|
|
| Wto Cze 29, 2010 16:57 |
|
 |
NICKi
Manfred

Dołączył: 26 Sty 2010 Posty: 9127
|
|
|
|
Miko, ale czemu wywaliłeś "Trzecią lokatorkę", bo nikt nie czytał? Jak robimy seriami, to może być "kryminały Christie" albo "Seria kryminałów z Herkulesem Poirot". Myśliciel też czytał.
 |
 |
Końcowa lista:
1. Tunele
2. Ulysses More
3. Świat Dysku
4. Harry Potter
5. Wiedźmin |
Końcowa lista? To znaczy, że tylko na te głosujemy? Z nich czytałam tylko Pottera, więc nie mam zbytniego wyboru... 
_________________ Uśmiechnij się! |
|
| Wto Cze 29, 2010 19:07 |
|
 |
Miko
Manfred

Dołączył: 06 Sty 2010 Posty: 9072 Skąd: Trzcianka |
|
|
|
Jakby było więcej, to każda książka by miała jeden głos Po prostu jest za mało użytkowników na taki konkurs, było to wiadomo od początku. Jak chcecie i umiecie, to zróbcie lepszą listę 
|
|
| Wto Cze 29, 2010 19:15 |
|
 |
NICKi
Manfred

Dołączył: 26 Sty 2010 Posty: 9127
|
|
|
|
OK.
Co myślicie o tej liście? :
1. Tunele
2. Ulysses More (czyli Wrota czasu)
3. Świat Dysku
4. Wiedźmin
5. Harry Potter
6. Władca pierścieni
7. Mars
8. Gone
9. Rio Anaconda
10. Trylogia Czarnego Maga
11. "Pan Samochodzik i..."
12. Kryminały Christie
13. Pamiętnik narkomanki
14. Zwiadowcy
(nie można głosować na książkę przez siebie zgłoszoną)
_________________ Uśmiechnij się! |
|
| Wto Cze 29, 2010 19:37 |
|
 |
Miko
Manfred

Dołączył: 06 Sty 2010 Posty: 9072 Skąd: Trzcianka |
|
|
|
Tak jak mówiłem, każda książka będzie miała jeden głos, ewentualnie jakaś będzie miała dwa i wygra 
|
|
| Wto Cze 29, 2010 20:06 |
|
 |
NICKi
Manfred

Dołączył: 26 Sty 2010 Posty: 9127
|
|
|
|
To może podajmy każdy po jednej książce?
_________________ Uśmiechnij się! |
|
| Wto Cze 29, 2010 20:13 |
|
 |
Miko
Manfred

Dołączył: 06 Sty 2010 Posty: 9072 Skąd: Trzcianka |
|
|
|
Może... To ja daję Świat Dysku, jakby co 
|
|
| Wto Cze 29, 2010 20:18 |
|
 |
katakumby
Mod Modów

Dołączył: 02 Sty 2010 Posty: 6858
|
|
|
|
w ogóle pomysł konkursu jest do dupy, bo za mało osób bierze udział
co do tuneli, to nawet w trzeciej opuszczałam fragmenty o dr burrowsie, bo były ekstranudne. ale podoba mi sie. po prostu kazdy woli co innego
|
|
| Czw Lip 01, 2010 10:01 |
|
 |
myśliciel
Myśli...

Dołączył: 02 Sty 2010 Posty: 1672
|
|
|
|
wiedziałem, ze będzie trudno żeby coś z tego wyszło...
Ale miałem nadzieje, że przynajmiej wyłowimy jakie ksiażki najbardziej się podobają.., jakie ksiażi są naj wśród młodzieży...
W pewnym sensie cel osiągnięty... gdyż te książki są chętnie czytane:
. Tunele
2. Ulysses More (czyli Wrota czasu)
3. Świat Dysku
4. Wiedźmin
5. Harry Potter
6. Władca pierścieni
7. Mars
8. Gone
9. Rio Anaconda
10. Trylogia Czarnego Maga
11. "Pan Samochodzik i..."
12. Kryminały Christie
13. Pamiętnik narkomanki
14. Zwiadowcy
ALE CZegoś mi BRAKUJE....
_________________ Ja+Kokopelli+troche wyobrażni= Kokopelli Bokurano
Książki sa The Best a ten serial też: http://www.anime-shinden.info/2075-bokurano-online.html |
|
| Czw Lip 01, 2010 10:54 |
|
 |
katakumby
Mod Modów

Dołączył: 02 Sty 2010 Posty: 6858
|
|
|
|
fnin?
|
|
| Czw Lip 01, 2010 10:55 |
|
 |
Miko
Manfred

Dołączył: 06 Sty 2010 Posty: 9072 Skąd: Trzcianka |
|
|
| Czw Lip 01, 2010 10:57 |
|
 |
Iza
Manfred

Dołączył: 02 Sty 2010 Posty: 12841 Skąd: Rudzienko (Jasienica) |
|
|
|
 |
 |
fnin? |
Zapewne tak, ale na samym początku myśliciel wykluczył FNiN z konkursu 
_________________ Trzy słowa najdziwniejsze:
Kiedy wymawiam słowo Przyszłość,
pierwsza sylaba odchodzi już do przeszłości.
Kiedy wymawiam słowo Cisza,
niszczę ją.
Kiedy wymawiam słowo Nic,
stwarzam coś, co nie mieści się w żadnym niebycie. |
|
| Czw Lip 01, 2010 13:16 |
|
 |
myśliciel
Myśli...

Dołączył: 02 Sty 2010 Posty: 1672
|
|
|
| Czw Lip 01, 2010 13:37 |
|
 |
Iza
Manfred

Dołączył: 02 Sty 2010 Posty: 12841 Skąd: Rudzienko (Jasienica) |
|
|
|
I wiadomo, że wygra .
_________________ Trzy słowa najdziwniejsze:
Kiedy wymawiam słowo Przyszłość,
pierwsza sylaba odchodzi już do przeszłości.
Kiedy wymawiam słowo Cisza,
niszczę ją.
Kiedy wymawiam słowo Nic,
stwarzam coś, co nie mieści się w żadnym niebycie. |
|
| Czw Lip 01, 2010 13:48 |
|
 |
myśliciel
Myśli...

Dołączył: 02 Sty 2010 Posty: 1672
|
|
|
| Czw Lip 01, 2010 13:56 |
|
 |
Iza
Manfred

Dołączył: 02 Sty 2010 Posty: 12841 Skąd: Rudzienko (Jasienica) |
|
|
|
Szkoda. Ale wiadomo, wygrałaby bez niczego.
_________________ Trzy słowa najdziwniejsze:
Kiedy wymawiam słowo Przyszłość,
pierwsza sylaba odchodzi już do przeszłości.
Kiedy wymawiam słowo Cisza,
niszczę ją.
Kiedy wymawiam słowo Nic,
stwarzam coś, co nie mieści się w żadnym niebycie. |
|
| Czw Lip 01, 2010 14:11 |
|
 |
katakumby
Mod Modów

Dołączył: 02 Sty 2010 Posty: 6858
|
|
|
|
no to ba!
|
|
| Czw Lip 01, 2010 17:52 |
|
 |
Iza
Manfred

Dołączył: 02 Sty 2010 Posty: 12841 Skąd: Rudzienko (Jasienica) |
|
|
|
Przerażającą większością głosów . Jakieś 99.9%
_________________ Trzy słowa najdziwniejsze:
Kiedy wymawiam słowo Przyszłość,
pierwsza sylaba odchodzi już do przeszłości.
Kiedy wymawiam słowo Cisza,
niszczę ją.
Kiedy wymawiam słowo Nic,
stwarzam coś, co nie mieści się w żadnym niebycie. |
|
| Czw Lip 01, 2010 17:54 |
|
 |
Miko
Manfred

Dołączył: 06 Sty 2010 Posty: 9072 Skąd: Trzcianka |
|
|
|
Znając naszą technologię ankiet, to 99% Robi ktoś w końcu ten konkurs?
|
|
| Wto Lip 06, 2010 20:39 |
|
 |
katakumby
Mod Modów

Dołączył: 02 Sty 2010 Posty: 6858
|
|
|
|
nie, po prostu stwierdzamy ze wszystkie ksiązki które tu padły, sa aktualnie czytane przez młodzież
|
|
| Sro Lip 07, 2010 11:27 |
|
 |
Reklama
|
|
| Sro Lip 07, 2010 11:27 |
|
 |
|