Forum Pensjonat Pensjonat "Trzy Kuzynki"
Rejestracja w Recepcji, a potem swobodne hulanie po całym ośrodku :)
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj  RejestracjaRejestracja 
Konkurs na najlepszą ksiązke
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Pensjonat "Trzy Kuzynki" Strona Główna » Biblioteczka Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Konkurs na najlepszą ksiązke
Autor Wiadomość
Miko
Manfred


Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 9072
Skąd: Trzcianka

Post Odpowiedz z cytatem
Coś jak w RPG Wink
Wto Cze 29, 2010 16:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama







Wto Cze 29, 2010 16:57
NICKi
Manfred


Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 9127

Post Odpowiedz z cytatem
Miko, ale czemu wywaliłeś "Trzecią lokatorkę", bo nikt nie czytał? Jak robimy seriami, to może być "kryminały Christie" albo "Seria kryminałów z Herkulesem Poirot". Myśliciel też czytał. Smile

Miko napisał:
Końcowa lista:
1. Tunele
2. Ulysses More
3. Świat Dysku
4. Harry Potter
5. Wiedźmin


Końcowa lista? To znaczy, że tylko na te głosujemy? Z nich czytałam tylko Pottera, więc nie mam zbytniego wyboru... Hrm

_________________
Uśmiechnij się!
Wto Cze 29, 2010 19:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miko
Manfred


Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 9072
Skąd: Trzcianka

Post Odpowiedz z cytatem
Jakby było więcej, to każda książka by miała jeden głos Wink Po prostu jest za mało użytkowników na taki konkurs, było to wiadomo od początku. Jak chcecie i umiecie, to zróbcie lepszą listę Wink
Wto Cze 29, 2010 19:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NICKi
Manfred


Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 9127

Post Odpowiedz z cytatem
OK. Very Happy Very Happy Very Happy
Co myślicie o tej liście? :

1. Tunele
2. Ulysses More (czyli Wrota czasu)
3. Świat Dysku
4. Wiedźmin
5. Harry Potter
6. Władca pierścieni
7. Mars
8. Gone
9. Rio Anaconda
10. Trylogia Czarnego Maga
11. "Pan Samochodzik i..."
12. Kryminały Christie
13. Pamiętnik narkomanki
14. Zwiadowcy
(nie można głosować na książkę przez siebie zgłoszoną)

_________________
Uśmiechnij się!
Wto Cze 29, 2010 19:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miko
Manfred


Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 9072
Skąd: Trzcianka

Post Odpowiedz z cytatem
Tak jak mówiłem, każda książka będzie miała jeden głos, ewentualnie jakaś będzie miała dwa i wygra Wink
Wto Cze 29, 2010 20:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NICKi
Manfred


Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 9127

Post Odpowiedz z cytatem
To może podajmy każdy po jednej książce?

_________________
Uśmiechnij się!
Wto Cze 29, 2010 20:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miko
Manfred


Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 9072
Skąd: Trzcianka

Post Odpowiedz z cytatem
Może... To ja daję Świat Dysku, jakby co Wink
Wto Cze 29, 2010 20:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
katakumby
Mod Modów


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 6858

Post Odpowiedz z cytatem
w ogóle pomysł konkursu jest do dupy, bo za mało osób bierze udział
co do tuneli, to nawet w trzeciej opuszczałam fragmenty o dr burrowsie, bo były ekstranudne. ale podoba mi sie. po prostu kazdy woli co innego
Czw Lip 01, 2010 10:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myśliciel
Myśli...


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 1672

Post Odpowiedz z cytatem
wiedziałem, ze będzie trudno żeby coś z tego wyszło...
Ale miałem nadzieje, że przynajmiej wyłowimy jakie ksiażki najbardziej się podobają.., jakie ksiażi są naj wśród młodzieży...
W pewnym sensie cel osiągnięty... gdyż te książki są chętnie czytane:

. Tunele
2. Ulysses More (czyli Wrota czasu)
3. Świat Dysku
4. Wiedźmin
5. Harry Potter
6. Władca pierścieni
7. Mars
8. Gone
9. Rio Anaconda
10. Trylogia Czarnego Maga
11. "Pan Samochodzik i..."
12. Kryminały Christie
13. Pamiętnik narkomanki
14. Zwiadowcy


ALE CZegoś mi BRAKUJE....

_________________
Ja+Kokopelli+troche wyobrażni= Kokopelli Bokurano
Książki sa The Best a ten serial też: http://www.anime-shinden.info/2075-bokurano-online.html
Czw Lip 01, 2010 10:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katakumby
Mod Modów


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 6858

Post Odpowiedz z cytatem
fnin?
Czw Lip 01, 2010 10:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miko
Manfred


Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 9072
Skąd: Trzcianka

Post Odpowiedz z cytatem
Jeszcze Seria o Tomku Wink
Czw Lip 01, 2010 10:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Iza
Manfred


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 12841
Skąd: Rudzienko (Jasienica)

Post Odpowiedz z cytatem
katakumby napisał:
fnin?

Zapewne tak, ale na samym początku myśliciel wykluczył FNiN z konkursu Wink

_________________
Trzy słowa najdziwniejsze:
Kiedy wymawiam słowo Przyszłość,
pierwsza sylaba odchodzi już do przeszłości.
Kiedy wymawiam słowo Cisza,
niszczę ją.
Kiedy wymawiam słowo Nic,
stwarzam coś, co nie mieści się w żadnym niebycie.
Czw Lip 01, 2010 13:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myśliciel
Myśli...


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 1672

Post Odpowiedz z cytatem
bo wiadomo, że czytacie...

_________________
Ja+Kokopelli+troche wyobrażni= Kokopelli Bokurano
Książki sa The Best a ten serial też: http://www.anime-shinden.info/2075-bokurano-online.html
Czw Lip 01, 2010 13:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iza
Manfred


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 12841
Skąd: Rudzienko (Jasienica)

Post Odpowiedz z cytatem
I wiadomo, że wygra Smile .

_________________
Trzy słowa najdziwniejsze:
Kiedy wymawiam słowo Przyszłość,
pierwsza sylaba odchodzi już do przeszłości.
Kiedy wymawiam słowo Cisza,
niszczę ją.
Kiedy wymawiam słowo Nic,
stwarzam coś, co nie mieści się w żadnym niebycie.
Czw Lip 01, 2010 13:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myśliciel
Myśli...


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 1672

Post Odpowiedz z cytatem
i dlatego jej nie ma tutaj...

_________________
Ja+Kokopelli+troche wyobrażni= Kokopelli Bokurano
Książki sa The Best a ten serial też: http://www.anime-shinden.info/2075-bokurano-online.html
Czw Lip 01, 2010 13:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iza
Manfred


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 12841
Skąd: Rudzienko (Jasienica)

Post Odpowiedz z cytatem
Szkoda. Ale wiadomo, wygrałaby bez niczego.

_________________
Trzy słowa najdziwniejsze:
Kiedy wymawiam słowo Przyszłość,
pierwsza sylaba odchodzi już do przeszłości.
Kiedy wymawiam słowo Cisza,
niszczę ją.
Kiedy wymawiam słowo Nic,
stwarzam coś, co nie mieści się w żadnym niebycie.
Czw Lip 01, 2010 14:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katakumby
Mod Modów


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 6858

Post Odpowiedz z cytatem
no to ba!
Czw Lip 01, 2010 17:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iza
Manfred


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 12841
Skąd: Rudzienko (Jasienica)

Post Odpowiedz z cytatem
Przerażającą większością głosów Smile . Jakieś 99.9%

_________________
Trzy słowa najdziwniejsze:
Kiedy wymawiam słowo Przyszłość,
pierwsza sylaba odchodzi już do przeszłości.
Kiedy wymawiam słowo Cisza,
niszczę ją.
Kiedy wymawiam słowo Nic,
stwarzam coś, co nie mieści się w żadnym niebycie.
Czw Lip 01, 2010 17:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miko
Manfred


Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 9072
Skąd: Trzcianka

Post Odpowiedz z cytatem
Znając naszą technologię ankiet, to 99% Wink Robi ktoś w końcu ten konkurs?
Wto Lip 06, 2010 20:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
katakumby
Mod Modów


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 6858

Post Odpowiedz z cytatem
nie, po prostu stwierdzamy ze wszystkie ksiązki które tu padły, sa aktualnie czytane przez młodzież
Sro Lip 07, 2010 11:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Lip 07, 2010 11:27
Wyświetl posty z ostatnich:    
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Pensjonat "Trzy Kuzynki" Strona Główna » Biblioteczka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Pensjonat  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online