Forum Pensjonat Pensjonat "Trzy Kuzynki"
Rejestracja w Recepcji, a potem swobodne hulanie po całym ośrodku :)
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj  RejestracjaRejestracja 
tunele: wszystkie części, z naciskiem na ostatnią
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Pensjonat "Trzy Kuzynki" Strona Główna » Książki Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
tunele: wszystkie części, z naciskiem na ostatnią

która część "tuneli" jest wg ciebie najlepsza?
tunele(1)
11%
 11%  [ 1 ]
tunele:głębiej(2)
0%
 0%  [ 0 ]
tunele:otchłań(3)
33%
 33%  [ 3 ]
nie czytałem
44%
 44%  [ 4 ]
nie umiem wybrać
11%
 11%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 9

Autor Wiadomość
katakumby
Mod Modów


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 6858

Post tunele: wszystkie części, z naciskiem na ostatnią Odpowiedz z cytatem
okey, ten temat był już poruszany chyba wszędzie, wiec wreszcie założyłam osobny dział Very Happy głosujcie, która część najlepsza i strzelajcie, co będzie w następnej

aha, i jeszcze raz daje link do the tunnels:closer
http://www.doublecluck.com/books/tunnels-series-book-4-closer
Pon Lut 15, 2010 21:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Lut 15, 2010 21:47
Iza
Manfred


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 12841
Skąd: Rudzienko (Jasienica)

Post Odpowiedz z cytatem
Zastanawia mnie... Bliżej czego? Jądra Ziemii, czy powierzchni?

_________________
Trzy słowa najdziwniejsze:
Kiedy wymawiam słowo Przyszłość,
pierwsza sylaba odchodzi już do przeszłości.
Kiedy wymawiam słowo Cisza,
niszczę ją.
Kiedy wymawiam słowo Nic,
stwarzam coś, co nie mieści się w żadnym niebycie.
Wto Lut 16, 2010 15:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katakumby
Mod Modów


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 6858

Post Odpowiedz z cytatem
bliżej ziemi to sie już izka nie da. chyba chodzi o to że styksowie sa bliżej willa. np w tym fragmencie: "His enemy, the Styx, are CLOSE behind"
Wto Lut 16, 2010 16:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myśliciel
Myśli...


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 1672

Post Odpowiedz z cytatem
początek trzeciej części mi się najbardziej podobał ale z dużym naciskiem na początek...

_________________
Ja+Kokopelli+troche wyobrażni= Kokopelli Bokurano
Książki sa The Best a ten serial też: http://www.anime-shinden.info/2075-bokurano-online.html
Wto Lut 16, 2010 16:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katakumby
Mod Modów


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 6858

Post Odpowiedz z cytatem
poczatek trzeciej części?... tzn jak jebnęli o ziemie?


hehe, tam mi nie przeszkadza Razz Very Happy.katakumby


Ostatnio zmieniony przez katakumby dnia Sro Lut 17, 2010 18:22, w całości zmieniany 2 razy
Wto Lut 16, 2010 17:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myśliciel
Myśli...


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 1672

Post Odpowiedz z cytatem
noo
edit a raczej uderzyli w pod-daleko-ziemie...


edit2ładniej brzmi: uderzyli... myśliciel tu może być? Very Happy


Ostatnio zmieniony przez myśliciel dnia Wto Lut 16, 2010 20:59, w całości zmieniany 2 razy
Wto Lut 16, 2010 17:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iza
Manfred


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 12841
Skąd: Rudzienko (Jasienica)

Post Odpowiedz z cytatem
Katakumby, nie przeczytałam jeszcze Otchłani... Nie wiedziałam, że wrócili na powierzchnię.

_________________
Trzy słowa najdziwniejsze:
Kiedy wymawiam słowo Przyszłość,
pierwsza sylaba odchodzi już do przeszłości.
Kiedy wymawiam słowo Cisza,
niszczę ją.
Kiedy wymawiam słowo Nic,
stwarzam coś, co nie mieści się w żadnym niebycie.
Wto Lut 16, 2010 17:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katakumby
Mod Modów


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 6858

Post Odpowiedz z cytatem
no nie, chodziło mi że nie mogą być bliżej jądra ziemi
Wto Lut 16, 2010 18:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iza
Manfred


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 12841
Skąd: Rudzienko (Jasienica)

Post Odpowiedz z cytatem
Tak czy siak, nie czytałam ostatniej części, więc nie wiedziałam.

_________________
Trzy słowa najdziwniejsze:
Kiedy wymawiam słowo Przyszłość,
pierwsza sylaba odchodzi już do przeszłości.
Kiedy wymawiam słowo Cisza,
niszczę ją.
Kiedy wymawiam słowo Nic,
stwarzam coś, co nie mieści się w żadnym niebycie.
Wto Lut 16, 2010 18:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katakumby
Mod Modów


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 6858

Post Odpowiedz z cytatem
a kiedy zaczynasz czytac??
Wto Lut 16, 2010 18:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iza
Manfred


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 12841
Skąd: Rudzienko (Jasienica)

Post Odpowiedz z cytatem
Jka skończę Tunele i Tunele:Głębiej. Nie pamiętasz? Ćwiczę siłę woli.

_________________
Trzy słowa najdziwniejsze:
Kiedy wymawiam słowo Przyszłość,
pierwsza sylaba odchodzi już do przeszłości.
Kiedy wymawiam słowo Cisza,
niszczę ją.
Kiedy wymawiam słowo Nic,
stwarzam coś, co nie mieści się w żadnym niebycie.
Wto Lut 16, 2010 18:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katakumby
Mod Modów


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 6858

Post Odpowiedz z cytatem
aha, no fakt xD
Wto Lut 16, 2010 22:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adameq1
Dyrektor Magister Inżynier Adameq


Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 983

Post Odpowiedz z cytatem
W jakim sensie ćwiczenie woli?

_________________
,,You don't know pride. You don't know fear. You don't know anything. You will be perfect." - GLaDOS
,,Tu napisał niejaki Herr Wąglik." - http://www.gry-online.pl/komiks.asp?ID=53960
Sro Lut 17, 2010 17:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Iza
Manfred


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 12841
Skąd: Rudzienko (Jasienica)

Post Odpowiedz z cytatem
Zwykle, jak tylko dostanę nową książkę, rzucam się na nią i zostawiam aktualnie czytaną. Teraz na spokojnie: Najpierw skończę Tunele, potem przeczytał Tunele:Głębiej, a dopiero potem Tunele:Otchłań.

_________________
Trzy słowa najdziwniejsze:
Kiedy wymawiam słowo Przyszłość,
pierwsza sylaba odchodzi już do przeszłości.
Kiedy wymawiam słowo Cisza,
niszczę ją.
Kiedy wymawiam słowo Nic,
stwarzam coś, co nie mieści się w żadnym niebycie.
Sro Lut 17, 2010 17:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katakumby
Mod Modów


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 6858

Post Odpowiedz z cytatem
szkoda że ja nie mam tej siły woli...Sad jak sobie kupiłam tunele:otchłań tez miałam przeczytac poprzednie bo juz nie pamiętałam, ale nie wyszło...
Sro Lut 17, 2010 18:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iza
Manfred


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 12841
Skąd: Rudzienko (Jasienica)

Post Odpowiedz z cytatem
Mi na razie wychodzi. Kończę pierwszą częśc Very Happy .

_________________
Trzy słowa najdziwniejsze:
Kiedy wymawiam słowo Przyszłość,
pierwsza sylaba odchodzi już do przeszłości.
Kiedy wymawiam słowo Cisza,
niszczę ją.
Kiedy wymawiam słowo Nic,
stwarzam coś, co nie mieści się w żadnym niebycie.
Sro Lut 17, 2010 18:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katakumby
Mod Modów


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 6858

Post Odpowiedz z cytatem
moim zdaniem najgorszą. jak przeczytałam tunele 1 (które dostałam od kolezanki na mikołajki) to pomyslałam że to głupie jest. dopiero potem sie rozkręciło
Sro Lut 17, 2010 18:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iza
Manfred


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 12841
Skąd: Rudzienko (Jasienica)

Post Odpowiedz z cytatem
NIe jest takie złe... Ale jeszcze się taki nie narodził, co by każdemu dogodził. Tunele 1 ci się nie podobały, a mi tak. Nie przeczytałam do końca Jednym Zaklęciem, bo mnie nudziło, mojej kuzynce się podoba.

_________________
Trzy słowa najdziwniejsze:
Kiedy wymawiam słowo Przyszłość,
pierwsza sylaba odchodzi już do przeszłości.
Kiedy wymawiam słowo Cisza,
niszczę ją.
Kiedy wymawiam słowo Nic,
stwarzam coś, co nie mieści się w żadnym niebycie.
Sro Lut 17, 2010 18:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katakumby
Mod Modów


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 6858

Post Odpowiedz z cytatem
a mojej koleżance (uwaga) NIE PODOBA SIE FNIN.
Sro Lut 17, 2010 18:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iza
Manfred


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 12841
Skąd: Rudzienko (Jasienica)

Post Odpowiedz z cytatem
A moi koledzy kiedyś nazywali FNiN ,,Felix, Makaron i Nitka''. Teraz na szczęście jest cicho.

_________________
Trzy słowa najdziwniejsze:
Kiedy wymawiam słowo Przyszłość,
pierwsza sylaba odchodzi już do przeszłości.
Kiedy wymawiam słowo Cisza,
niszczę ją.
Kiedy wymawiam słowo Nic,
stwarzam coś, co nie mieści się w żadnym niebycie.
Sro Lut 17, 2010 18:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Lut 17, 2010 18:45
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Pensjonat "Trzy Kuzynki" Strona Główna » Książki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Pensjonat  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online