 |
Pensjonat "Trzy Kuzynki"
Rejestracja w Recepcji, a potem swobodne hulanie po całym ośrodku :)
|
|
|
| która część "tuneli" jest wg ciebie najlepsza? |
| tunele(1) |
|
11% |
[ 1 ] |
| tunele:głębiej(2) |
|
0% |
[ 0 ] |
| tunele:otchłań(3) |
|
33% |
[ 3 ] |
| nie czytałem |
|
44% |
[ 4 ] |
| nie umiem wybrać |
|
11% |
[ 1 ] |
|
| Wszystkich Głosów : 9 |
|
| Autor |
Wiadomość |
katakumby
Mod Modów

Dołączył: 02 Sty 2010 Posty: 6858
|
|
tunele: wszystkie części, z naciskiem na ostatnią |
|
okey, ten temat był już poruszany chyba wszędzie, wiec wreszcie założyłam osobny dział głosujcie, która część najlepsza i strzelajcie, co będzie w następnej
aha, i jeszcze raz daje link do the tunnels:closer
http://www.doublecluck.com/books/tunnels-series-book-4-closer
|
|
| Pon Lut 15, 2010 21:47 |
|
 |
Reklama
|
|
| Pon Lut 15, 2010 21:47 |
|
 |
Iza
Manfred

Dołączył: 02 Sty 2010 Posty: 12841 Skąd: Rudzienko (Jasienica) |
|
|
|
Zastanawia mnie... Bliżej czego? Jądra Ziemii, czy powierzchni?
_________________ Trzy słowa najdziwniejsze:
Kiedy wymawiam słowo Przyszłość,
pierwsza sylaba odchodzi już do przeszłości.
Kiedy wymawiam słowo Cisza,
niszczę ją.
Kiedy wymawiam słowo Nic,
stwarzam coś, co nie mieści się w żadnym niebycie. |
|
| Wto Lut 16, 2010 15:48 |
|
 |
katakumby
Mod Modów

Dołączył: 02 Sty 2010 Posty: 6858
|
|
|
|
bliżej ziemi to sie już izka nie da. chyba chodzi o to że styksowie sa bliżej willa. np w tym fragmencie: "His enemy, the Styx, are CLOSE behind"
|
|
| Wto Lut 16, 2010 16:17 |
|
 |
myśliciel
Myśli...

Dołączył: 02 Sty 2010 Posty: 1672
|
|
|
| Wto Lut 16, 2010 16:58 |
|
 |
katakumby
Mod Modów

Dołączył: 02 Sty 2010 Posty: 6858
|
|
|
|
poczatek trzeciej części?... tzn jak jebnęli o ziemie?
hehe, tam mi nie przeszkadza .katakumby
Ostatnio zmieniony przez katakumby dnia Sro Lut 17, 2010 18:22, w całości zmieniany 2 razy |
|
| Wto Lut 16, 2010 17:00 |
|
 |
myśliciel
Myśli...

Dołączył: 02 Sty 2010 Posty: 1672
|
|
|
|
noo
edit a raczej uderzyli w pod-daleko-ziemie...
edit2ładniej brzmi: uderzyli... myśliciel tu może być? 
Ostatnio zmieniony przez myśliciel dnia Wto Lut 16, 2010 20:59, w całości zmieniany 2 razy |
|
| Wto Lut 16, 2010 17:01 |
|
 |
Iza
Manfred

Dołączył: 02 Sty 2010 Posty: 12841 Skąd: Rudzienko (Jasienica) |
|
|
|
Katakumby, nie przeczytałam jeszcze Otchłani... Nie wiedziałam, że wrócili na powierzchnię.
_________________ Trzy słowa najdziwniejsze:
Kiedy wymawiam słowo Przyszłość,
pierwsza sylaba odchodzi już do przeszłości.
Kiedy wymawiam słowo Cisza,
niszczę ją.
Kiedy wymawiam słowo Nic,
stwarzam coś, co nie mieści się w żadnym niebycie. |
|
| Wto Lut 16, 2010 17:39 |
|
 |
katakumby
Mod Modów

Dołączył: 02 Sty 2010 Posty: 6858
|
|
|
|
no nie, chodziło mi że nie mogą być bliżej jądra ziemi
|
|
| Wto Lut 16, 2010 18:27 |
|
 |
Iza
Manfred

Dołączył: 02 Sty 2010 Posty: 12841 Skąd: Rudzienko (Jasienica) |
|
|
|
Tak czy siak, nie czytałam ostatniej części, więc nie wiedziałam.
_________________ Trzy słowa najdziwniejsze:
Kiedy wymawiam słowo Przyszłość,
pierwsza sylaba odchodzi już do przeszłości.
Kiedy wymawiam słowo Cisza,
niszczę ją.
Kiedy wymawiam słowo Nic,
stwarzam coś, co nie mieści się w żadnym niebycie. |
|
| Wto Lut 16, 2010 18:36 |
|
 |
katakumby
Mod Modów

Dołączył: 02 Sty 2010 Posty: 6858
|
|
|
|
a kiedy zaczynasz czytac??
|
|
| Wto Lut 16, 2010 18:38 |
|
 |
Iza
Manfred

Dołączył: 02 Sty 2010 Posty: 12841 Skąd: Rudzienko (Jasienica) |
|
|
|
Jka skończę Tunele i Tunele:Głębiej. Nie pamiętasz? Ćwiczę siłę woli.
_________________ Trzy słowa najdziwniejsze:
Kiedy wymawiam słowo Przyszłość,
pierwsza sylaba odchodzi już do przeszłości.
Kiedy wymawiam słowo Cisza,
niszczę ją.
Kiedy wymawiam słowo Nic,
stwarzam coś, co nie mieści się w żadnym niebycie. |
|
| Wto Lut 16, 2010 18:39 |
|
 |
katakumby
Mod Modów

Dołączył: 02 Sty 2010 Posty: 6858
|
|
|
|
aha, no fakt xD
|
|
| Wto Lut 16, 2010 22:03 |
|
 |
Adameq1
Dyrektor Magister Inżynier Adameq

Dołączył: 31 Gru 2009 Posty: 983
|
|
|
|
W jakim sensie ćwiczenie woli?
_________________ ,,You don't know pride. You don't know fear. You don't know anything. You will be perfect." - GLaDOS
,,Tu napisał niejaki Herr Wąglik." - http://www.gry-online.pl/komiks.asp?ID=53960 |
|
| Sro Lut 17, 2010 17:16 |
|
 |
Iza
Manfred

Dołączył: 02 Sty 2010 Posty: 12841 Skąd: Rudzienko (Jasienica) |
|
|
|
Zwykle, jak tylko dostanę nową książkę, rzucam się na nią i zostawiam aktualnie czytaną. Teraz na spokojnie: Najpierw skończę Tunele, potem przeczytał Tunele:Głębiej, a dopiero potem Tunele:Otchłań.
_________________ Trzy słowa najdziwniejsze:
Kiedy wymawiam słowo Przyszłość,
pierwsza sylaba odchodzi już do przeszłości.
Kiedy wymawiam słowo Cisza,
niszczę ją.
Kiedy wymawiam słowo Nic,
stwarzam coś, co nie mieści się w żadnym niebycie. |
|
| Sro Lut 17, 2010 17:22 |
|
 |
katakumby
Mod Modów

Dołączył: 02 Sty 2010 Posty: 6858
|
|
|
|
szkoda że ja nie mam tej siły woli... jak sobie kupiłam tunele:otchłań tez miałam przeczytac poprzednie bo juz nie pamiętałam, ale nie wyszło...
|
|
| Sro Lut 17, 2010 18:23 |
|
 |
Iza
Manfred

Dołączył: 02 Sty 2010 Posty: 12841 Skąd: Rudzienko (Jasienica) |
|
|
|
Mi na razie wychodzi. Kończę pierwszą częśc .
_________________ Trzy słowa najdziwniejsze:
Kiedy wymawiam słowo Przyszłość,
pierwsza sylaba odchodzi już do przeszłości.
Kiedy wymawiam słowo Cisza,
niszczę ją.
Kiedy wymawiam słowo Nic,
stwarzam coś, co nie mieści się w żadnym niebycie. |
|
| Sro Lut 17, 2010 18:26 |
|
 |
katakumby
Mod Modów

Dołączył: 02 Sty 2010 Posty: 6858
|
|
|
|
moim zdaniem najgorszą. jak przeczytałam tunele 1 (które dostałam od kolezanki na mikołajki) to pomyslałam że to głupie jest. dopiero potem sie rozkręciło
|
|
| Sro Lut 17, 2010 18:29 |
|
 |
Iza
Manfred

Dołączył: 02 Sty 2010 Posty: 12841 Skąd: Rudzienko (Jasienica) |
|
|
|
NIe jest takie złe... Ale jeszcze się taki nie narodził, co by każdemu dogodził. Tunele 1 ci się nie podobały, a mi tak. Nie przeczytałam do końca Jednym Zaklęciem, bo mnie nudziło, mojej kuzynce się podoba.
_________________ Trzy słowa najdziwniejsze:
Kiedy wymawiam słowo Przyszłość,
pierwsza sylaba odchodzi już do przeszłości.
Kiedy wymawiam słowo Cisza,
niszczę ją.
Kiedy wymawiam słowo Nic,
stwarzam coś, co nie mieści się w żadnym niebycie. |
|
| Sro Lut 17, 2010 18:32 |
|
 |
katakumby
Mod Modów

Dołączył: 02 Sty 2010 Posty: 6858
|
|
|
|
a mojej koleżance (uwaga) NIE PODOBA SIE FNIN.
|
|
| Sro Lut 17, 2010 18:41 |
|
 |
Iza
Manfred

Dołączył: 02 Sty 2010 Posty: 12841 Skąd: Rudzienko (Jasienica) |
|
|
|
A moi koledzy kiedyś nazywali FNiN ,,Felix, Makaron i Nitka''. Teraz na szczęście jest cicho.
_________________ Trzy słowa najdziwniejsze:
Kiedy wymawiam słowo Przyszłość,
pierwsza sylaba odchodzi już do przeszłości.
Kiedy wymawiam słowo Cisza,
niszczę ją.
Kiedy wymawiam słowo Nic,
stwarzam coś, co nie mieści się w żadnym niebycie. |
|
| Sro Lut 17, 2010 18:45 |
|
 |
Reklama
|
|
| Sro Lut 17, 2010 18:45 |
|
 |
|
|
|
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
|
|
|